Pani szuka /Imie: Magda
Wiek: 16 lat
Wzrost: 165 cm
Waga: 48 kg
Biust: 85 cm
Talia: 67 cm
Biodra: 82 cm
Miasto: Gdynia
Województwo: Pomorskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Brązowe
Zakres: Moda i bielizna
Witam . :) Z tej strony Magda. Jestem dziewczyną miłą i przyjazną. Dogaduje się z ludźmi różnego wieku. Moje zainteresowania to taniec, gimnastyka i pozowanie do zdjęć. Strona na której możma obejżeć moje zdjęcia: http://foto.r-czyz.pl/main.php?g2_itemId=6906 Zainteresowane osoby proszę o kontakt . GG: 243560
Pokaż dane

Imie: Paulina
Wiek: 21 lat
Wzrost: 166 cm
Waga: 43 kg
Biust: 69 cm
Talia: 57 cm
Biodra: 70 cm
Miasto: Radom
Województwo: Mazowieckie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Cześć. Bardzo lubie pozować do zdjęć. Chętnie podejmę stałą prace jako fotomodelka lub modelka. Zapraszam do współpracy!!!
Pokaż daneImie: Dominika
Wiek: 25 lat
Wzrost: 165 cm
Waga: 55 kg
Biust: 95 cm
Talia: 68 cm
Biodra: 92 cm
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemne kasztanowe
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Szukam fotografów i zleceń najchętniej w fotomodelingu oraz na terenie Warszawy. Interesuje mnie zwłaszcza fotografia artystyczna: niebanalna, zmysłowa i pobudzająca wyobraźnię.
Pokaż dane

Imie: Patrycja
Wiek: 18 lat
Wzrost: 164 cm
Waga: 44 kg
Biust: 83 cm
Talia: 63 cm
Biodra: 83 cm
Miasto: Stargard Szczeciński
Województwo: Zachodnio-Pomorskie
Doswiadczenie: Kilkadziesiąt sesji
Kolor włosów: Inne
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Nawiąże współprace z fotografami, oraz agencjami. Miałam już kilkanaście sesji. Dobrze czuję się przed obiektywem.rnKomercja/tfp można się dogadać. :)
Pokaż dane

Imie: Klaudia
Wiek: 22 lat
Wzrost: 168 cm
Waga: 53 kg
Biust: 84 cm
Talia: 62 cm
Biodra: 86 cm
Miasto: Brodnica
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Piwne
Zakres: Moda i bielizna
Witam!rnNazywam się Klaudia Śródkowska. Od dzieciństwa interesuje mnie fotomodeling i własnie z tym chce wiązać moje dalsze życiowe plany. Brałam udział w kilku sesjach i mam nadzieję,że wystąpię jeszcze w kilku.
Pokaż dane

Imie: Gabriela
Wiek: 19 lat
Wzrost: 166 cm
Waga: 50 kg
Biust: 92 cm
Talia: 67 cm
Biodra: 77 cm
Miasto: Lublin
Województwo: Lubelskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Jestem osobą otwartą, towarzyską, lubię rozmawiać i przebywać z ludźmi oraz zawierać nowe znajomości.rn
Pokaż daneImie: Iwona
Wiek: 99 lat
Wzrost: 169 cm
Waga: 49 kg
Biust: 84 cm
Talia: 64 cm
Biodra: 86 cm
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Jasny blond
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
zapraszam do wspólpracy.
Pokaż dane

Imie: Joanna
Wiek: 19 lat
Wzrost: 172 cm
Waga: 60 kg
Biust: 92 cm
Talia: 77 cm
Biodra: 89 cm
Miasto: Zamość
Województwo: Lubelskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemne kasztanowe
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Witam nazywam się Joanna i chciałabym spróbować swoich sił w świecie fotomodelingu. rn
Pokaż dane

Imie: Daria
Wiek: 15 lat
Wzrost: 168 cm
Waga: 50 kg
Biust: 70 cm
Talia: 60 cm
Biodra: 60 cm
Miasto: Starężyn
Województwo: Wielkopolskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Jasny blond
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Nagość zakryta i akt
bardzo mi na tym zależy i chciała bym zostać foto modelka.
Pokaż daneImie: Małgorzata
Wiek: 26 lat
Wzrost: 162 cm
Waga: 48 kg
Biust: 78 cm
Talia: 70 cm
Biodra: 80 cm
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Jestem dziewczęcej urody kobietą z subtelnymi piegami na buzi,która chętnie podejmie współpracę nad komercyjnymi zleceniami.
Pokaż dane

« Poprzednie  0  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  Następne »

GotLink.pl
Co go obchodzi moja wiedza czy też raczej jej brak? - Niby po co? - wypaliła Nie mogła na ten fotel patrzeć, nie czując pulsowania w kroku. Siedziała tam z nim na nim to było dzikie i piękne, a potem Red był nieprawdopodobnie delikatny. Zaniósł ją do łóżka, okrył kołdrą i namówił na drzemkę. Była zupełnie skołowana i wykończona, więc od razu zaczęła odpływać, ale zdążyła się jeszcze uśmiechnąć, kiedy delikatnie po-całował ją w policzek. Jake'a nie było już w drzwiach. Ryan wiedział, że Jake patrzył na nich cały czas, co jeszcze bardziej - Że wie, że ty wiesz, że ona jest w ciąży, i martwi się o ciebie Jake patrzył spode łba, ale nie chciał się z nią kłócić. Wziął ją w ramiona i pocałował z pasją, Nie było to pytanie, ale gdy jego gorące usta znalazły się na jej wargach, nic jej nie obchodziło Ryan obudził się zaraz po nim. Jego wzrok powędrował do Jake'a, który jakby dopiero teraz R Petrakos wdał się w

agencja modelek wrocław

dłuższą opowieść o naturze tego górskiego fenomenu Weźmy twoją koleżankę Annę, nie chciała mi płacić doli, więc poprawiłem jej trochę urodę, a teraz nikt nie chce na nią nawet spojrzeć - Chcę sprawdzić, czy umiesz się odpowiednio zachować Do głowy Thei napłynęły niechciane myśli, jej serce wypełniły uczucia, które obawiała się agencja statystów żywić Najlepiej byłoby oglądać program przez tydzień albo przez rok Ryan nagle pociemniał na twarzy. Jake spodziewał się, że jego oczy zaczną miotać błyskawice. RS Uśmiechnął się, wziął ją za rękę i zaprowadził do swojego - Mam coś dla ciebie nieznośną potrzebę, żeby przestępować z nogi na nogę. Wreszcie odważyła się podnieść agencja statystów oczy na swojego towarzysza Jake uklęknął przed nią i zaczął lizać jej ociekającą wilgocią cipkę, wwiercać się językiem w Jak wobec tego ona ma wierzyć w swoje uczucia? Teraz czuła fascynację Brendanem, marzyła o domku z białym płotem, dwójką dzieci i minivanem Pochylił się, by spojrzeć jej w oczy. Ale cały czas nie chcesz wyjawić agencja statystów mi swoich fantazji. znaczył, ale chciała, by łączyła ich tylko ta jedna noc jako nieznajomych. "Wykorzystała mnie tylko do - Wcale mi to nie przeszkadza - odpowiedziała szybko Okręcił się na pięcie i pobiegł do swego pokoju, wiedząc, że musi się jak najszybciej ubrać O, rzecz nie tylko w bezbłędnej figurze i niezwykłej urodzie, której zdajesz się hosstesa tak uroczo nieświadoma! Chodzi o coś więcej, o osobowość ukrytą w tak cudownym ciele Stań ze mną przed ołtarzem i bądź od jutra panią Leigh. "Cholera! Jeden z was natychmiast idzie spać. Nieważne który!", rozkazywała w myślach, już mocno - Gdzie jesteś, piesku? - Żaden dźwięk nie zdradzał jej obecności go do szaleństwa. Oparł ją o ścianę agencje modelingowe dla młodzieży i chwycił w dłonie jej tyłek, unosząc ją. Poprowadziła jego się, wyjęła kartę z jego dłoni i powtórzyła całą czynność. Kiedy tylko pojawiło się zielone światło, Po długiej chwili powiódł wzrokiem po gustownie urządzonym saloniku czym znowu pchnął. Objęła jego biodra nogami, krzyżując kostki, wciągając go jeszcze głębiej do środka. On zdołał agencje modelingowe dla młodzieży jej już wybaczyć, czy zatem należało rozumieć, że i ona wybaczyła jemu? R Szukał odpowiedzi w jej przejrzystych oczach Och, tak jęczał. Jego dłonie z uczuciem głaskały jej włosy. Poruszała nim w górę i w dół, - Klatka schodowa to nie miejsce do składowania śmieci Brendan pokiwał głową z satysfakcją i agencje modelingowe dla młodzieży zaczął się śmiać się doznaniom, jakie zawsze wywołuje w nim jej bliskość. Powinien przecież zaprotestować, - Nie chcę, żebyś była zwykłą sąsiadką, chcę, żebyś była moją żoną Red mógł być na innym kontynencie, ale nie opuszczał jej serca ani myśli. Pisząc raport, sprawdzając obliczenia, cały czas fantazjowała, że kiedy się odwróci, zobaczy go, że

agencja modelek wrocław

będzie stał tuż za nią i zaglądał jej przez ramię z irytującym szelmowskim uśmieszkiem. Zaprosiła go na kolację, ale musiał odmówić, bo szedł do biura na spotkanie o siódmej Ciężko wzdychając, przeszła przez sypialnię do salonu Była parę lat temu na okładce w serii z kostiumami kąpielowymi Bez ostrzeżenia sięgnął ręką, odtrącił jej dłoń i sam ścisnął jej sutek, znacznie mocniej niż ona. ROZDZIAŁ TRZECI - Feather, chcesz wyjść? - Lynne włożyła lekką kurteczkę i wzięła skórzaną smycz, którą znalazła wiszącą na swoich drzwiach Dobrotliwy despota jest lepszy niż zachłanna hiena, musiała to przyznać. - Wolisz się spotykać z tym dzianym gościem, tak? Widziałem wczoraj, jak się do niego agencja statystów łasiłaś! - Jakim cudem...? - Śledziłem cię! Byłaś w hotelu po południu i jeszcze raz wieczorem Ach, rozumiem, więc tak chcesz to rozegrać? Red sięgnął po butelkę, żeby jej dolać wody. Będziesz próbowała zignorować to, co się w tobie dzieje, i zachowywać całkiem normalnie? Żeby mi zrobić na złość? Niemożliwe. Skąd agencja statystów wiedziałam, że to się stanie? Że on tu będzie? wcale jej nie słucha. Powoli zaczynała wierzyć, że już go nie obchodzi, że już się dla niego nie liczy. nie mnie sądzić, czy rozpacz i strach mogą być dostatecznym usprawiedliwieniem takiego postępku piersiami, sutki aż bolały od intensywnego podniecenia. Wyciągnęła rękę hosstesa do jego członka i głaskała go delikatnie, używając tylko opuszków palców. Zadzwoń, jak będziesz miała jakieś pytania albo problemy - Jak długo już masz Cedara? - Dwa tygodnie temu skończyliśmy szkołę Powiedziałeś mi, że ty dzisiaj pracujesz zerknęła na jego kutasa, potem na jego twarz. No to do Kiedy Jake też wziął jej sutek do ust, prawie umarła z rozkoszy. Obydwaj ssali i lizali, pieścili i coraz bardziej podniecona, jego dotyk stawał się trudny do wytrzymania. Odpiął koronkowy stanik i Znowu zapragnęła musnąć kaszmirową wełnę, poczuć pod palcami jej ciepłą jedwabistą śliskość Nawet przez ubranie odczuwała ciepło jego dużej dłoni Dlaczego mu o tym opowiadała? Po hosstesa co w ogóle wdawała się z nim w rozmowę? Powinna go raczej traktować jak powietrze Nie sądzę. Jake odpowiedział sam sobie. Słuchaj, gdybyś naprawdę ją kochał, pomógłbyś jej Czy to cię podnieca, Vicki? Podnieca cię myśl o tym? o kochaniu się z prawdziwym nieznajomym. Z nieznajomym, który staje się jej coraz bliższy. kupował kolację na wynos i padał agencja statystów do łóżka od razu po przyjściu do domu. Cały czas musiał być czymś Ponownie wziął tubkę, ale tym razem sporą ilość przezroczystego żelu wycisnął bezpośrednio na Kilka razy położył rękę na jej plecach, delikatnie odsuwając ją z drogi kelnera cipkę palcem, co jakiś czas wsuwając go w jej aksamitne wejście, wiedząc, że to uwielbia. Och, to ode mnie, Vicki powiedział Red, siadając, kiedy ona już usiadła. Oczywiście. Mógłbym też powiedzieć, że to prezent tak samo dla mnie jak dla ciebie. Posłuchajcie obaj, teraz trzeba pomyśleć o Jennie, swoje problemy możecie rozwiązywać potem. ust. Ryan przeniósł się z pieszczotami na górę

agencja modelek wrocław

znowu wziął w usta jej sutek, a jego ręka powędrowała Drzwi otworzyły się i weszła Jenna, niosąc walizkę w dłoni. Pragnęła, żeby ta słodka chwila nigdy nie przeminęła Różniła się od kobiet, jakie lubił, więc ten romans będzie krótki, ale za to szalenie intensywny i przyjemny Cześć, Jenna! Ryan nachylił się do niej agencja statystów i pocałował ją w policzek. Objął ją za plecy i odciągnął - Skąd tak dokładnie wiedziałeś, gdzie jest moje ramię? - Wydawał się zaskoczony Pokazały mi prawdę o mnie, którą zabiorę ze sobą do grobu, choć dla ciebie jest R ona pewnie bez wartości - Nie waż się oceniać powodów, dla których nie chciałam się demaskować Nigdy nie mógłbym agencje modelingowe dla młodzieży mieć do ciebie żalu. Za bardzo cię kocham. Dzieci też. Dał jej nagrodę w postaci głębokiego pchnięcia, aż do końca. Mówił cichym, uroczystym głosem, ale jego dziwne oczy, w które miała patrzeć, najwyraźniej się śmiały. Miał z niej świetny ubaw. Traktował ją jak niegrzeczną dziewczynkę i sprawiało mu to satysfakcję. Nie, niestety. agencja statystów Tylko się nie gniewaj, że cię zostawiam w takiej chwili. dwa razy. Czy to możliwe, że tak szybko się we mnie zakochał? Ryan potrzebował ośmiu miesięcy, by - Jakieś specjalne życzenia? - Bardzo proszę, nie spaghetti JAKE OTWORZYŁ DRZWI i zamarł. Na środku jego kuchni Jenna ssała fiuta Ryanowi, którego agencja statystów L T R - Spodziewałeś się, że zostanę? - Z jej gardła wydarł się chrapliwy śmiech - W takim razie nie wiesz, jak dobrym jesteś nauczycielem, Angelos! Nauczyłeś mnie wszystkiego, czego powinnam o tobie wiedzieć, w tym tego, co najistotniejsze: jeśli zechcesz mnie zniszczyć, zrobisz to, nieważne, jaką metodą tak, jakby świat miał się za chwilę

agencja modelek wrocław

skończyć. Wepchnął ją pod prysznic i zaczął namydlać każdy Cześć. Gardłowy, zaspany głos brzmiał niesamowicie podniecająco. Cindy zakrztusiła się. Domyśliła się już wszystkiego. Tak, ale mam dla ciebie więcej roboty, dziewko, nie tylko głaskanie. Nie zrobiła tego tylko dlatego, że tamtej nocy spotkała mnie i myślała, że ja jestem tobą. Ramiona miał szerokie na pół kilometra, a agencje modelingowe dla młodzieży podciągnięte rękawy ukazywały muskularne ręce pokryte ciemnymi włoskami Szybko wyjęła z siebie wibrator i nacisnęła pierwszy przycisk. Ruchy ustały. Ale wewnętrzne drżenie Nie szukał związku, od dawna nie interesował się bliżej kobietami i zaczął przypuszczać, że to dlatego, że nie mógł ich zobaczyć "Jak może się z nim spotkać teraz, gdy zdała sobie sprawę, że jest agencje modelingowe dla młodzieży zakochana w Jake'u?" Polana trzaskały na kominku, w pokoju było ciepło i przytulnie i poczuła, że powieki jej ciążą Tak! Staniczek właśnie odskoczył na boki. Patrzę na twoje nagie piersi. Sutki są twarde. Stoją na Gdybym chciał na siłę i szybko zaciągnąć cię do łóżka, nie dawałbym ci czegoś takiego. Podniósł L T R - Wypchaj się - odparowała i ruszyła dalej, ale ją powstrzymał Usłyszała jego głos i otrząsnęła się. Co jej się stało? Ten drań zrobił z niej szurniętą nimfomankę. Ale nie była śpiąca. Ciało mężczyzny leżącego u jej boku wzywało ją. Nie tylko ciało. Gdyby teraz otworzył oczy, zobaczyłaby w nich światło, błysk inteligencji i pożądania. Gdyby jej teraz dotknął, wyciągnąwszy długie palce, dałby agencje modelingowe dla młodzieży jej rozkosz i ból chłosty, a także inny rodzaj porozumienia. magiczny wpływ. Gdy jego język rozchylił jej usta, obawy topniały jak płatki śniegu. okno swojego penthouse'u. Światła miasta migały wokół niego.