Bank Twarzy » Strona 82 /Imie: Anna
Wiek: 27 lat
Wzrost: 170 cm
Waga: 55 kg
Biust: 92 cm
Talia: 64 cm
Biodra: 91 cm
Miasto: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Doswiadczenie: Profi model/ka
Kolor włosów: Jasny blond
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Modelka, fotomodelka oraz hostessa-tłumacz na targach międzynarodowych. 7 lat doświadczenia: pokazy mody,bielizny,bikini,liczne sesje foto w Polsce i zagranicą .Poznanianka Stycznia 2001, Vicemiss i Miss Publiczności Fitness Wlkp.2003, finalistka Miss Bikini Poland 2003, finalistka World Bikini Model International-Malta 2006, Miss Tendenze Parrucchieri na Miss European Tourism Beauty-Italia 2006. Zapraszam do współpracy !!!
Pokaż dane

Imie: Aneta
Wiek: 22 lat
Wzrost: 167 cm
Waga: 54 kg
Biust: 91 cm
Talia: 67 cm
Biodra: 90 cm
Miasto: Kętrzyn
Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemne kasztanowe
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Niestety nie posiadam doswiadczenie w tej branzy, mam nadzieje jednak, iż pomożecie mi w jego osiagnięciu i dzięki wam spełnię moja marzenie jakim jest "przygoda z obiektywem". Jestem bardzo wesołą, komunikatywną dziewczyną, wytrwała, nie bojaca się nowych wyzwań.
Pokaż daneImie: Magdalena
Wiek: 18 lat
Wzrost: 162 cm
Waga: 49 kg
Biust: 82 cm
Talia: 59 cm
Biodra: 89 cm
Miasto: Katowice
Województwo: Śląskie
Doswiadczenie: Kilkadziesiąt sesji
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Piwne
Zakres: Moda i bielizna
Nagość zakryta i akt
ambitna, elastyczna, pelna pomyslow, otwarta, uparta, szalona, "otwarta" na nowe znajomości, inteligentna, zadbana, odpowiedzialna........ Czekam na INTERESUJACE oferty :). Nie pozuje na zasadzie: pozowanie za zdjecia.
Pokaż dane

Imie: Kasia
Wiek: 20 lat
Wzrost: 171 cm
Waga: 54 kg
Biust: 89 cm
Talia: 63 cm
Biodra: 89 cm
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
witam...swiatem fotomodelingu interesuję sie od niedawna... uwielbiam byc w centrum zainteresowania więc praca przed obiektywem jest czymś w sam raz dla mnie...:)
Pokaż dane

Imie: Oksana
Wiek: 25 lat
Wzrost: 170 cm
Waga: 55 kg
Biust: 89 cm
Talia: 65 cm
Biodra: 89 cm
Miasto: Gliwice
Województwo: Śląskie
Doswiadczenie: Profi model/ka
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Piwne
Zakres: Moda i bielizna
Nagość zakryta i akt
Erotyka
Kilka lat w branży. Jestem kreatywna i pomysłowa. Wysokie doświadczenie i umiejętności zarówno przy pozowaniu jak i w hostessowaniu. Jestem także czynną tancerką. Podróże nie stanowią dla mnie żadnego problemu. _NIE_ POZUJę ZA ZDJęCIA.
Pokaż dane

Imie: Sylwia
Wiek: 24 lat
Wzrost: 158 cm
Waga: 42 kg
Biust: 80 cm
Talia: 60 cm
Biodra: 80 cm
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Zapraszam do współpracy
Pokaż daneImie: Omega
Wiek: 20 lat
Wzrost: 176 cm
Waga: 57 kg
Biust: 82 cm
Talia: 64 cm
Biodra: 89 cm
Miasto: Szczecin
Województwo: Zachodnio-Pomorskie
Doswiadczenie: Profi model/ka
Kolor włosów: Białe/Siwe
Kolor oczu: Piwne
Zakres: Moda i bielizna
Jestem modelka alternatywna, pracujaca glownie zagranica, pozuje do zdjec w stylu: fetish, pin-up, gothic, cyber, fashion, wiecej informacji na mojej stronie.
Pokaż dane

Imie: Roma
Wiek: 33 lat
Wzrost: 161 cm
Waga: 90 kg
Biust: 140 cm
Talia: 112 cm
Biodra: 120 cm
Miasto: Szczecin
Województwo: Zachodnio-Pomorskie
Doswiadczenie: Kilkadziesiąt sesji
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Piwne
Zakres: Moda i bielizna
Nagość zakryta i akt
Jestem osoba konsekwentna i ambitna moimi atutami jest ładna twarz i bardzo duży biust.
Pokaż dane

« Poprzednie  [0]  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  82  Następne »

GotLink.pl
Ostatnie resztki racjonalnego myślenia powstrzymały ją. Otworzyła oczy. O nie, tylko nie to, nie jej najintymniejsze przyjemności. czym znowu trzepotał nim po łechtaczce. Jego dłonie głaskały wnętrza jej ud. Ryan ssał jej sutek mocno, Niemal od razu odzyskała opanowanie, co było godne podziwu Zauważyła, że jest leworęczny, ale obie ręce hostessa łódŸ praca miał bardzo zręczne, wręcz szatańsko zwinne. Musi natychmiast stąd wyjść, uciekać, zanim będzie za późno Na posterunek wkroczył policjant z drogówki z twarzą ściągniętą zmęczeniem Jake spojrzał na klucz do pokoju. Numer napisany był ręcznie: 1525. Nacisnął odpowiedni guzik w swoim własnym instrumencie, krew wypełniła kutasa, który szybko obudził się do ile zarabia hostessa życia. 57 - I udało się? - Obrócił się do niej twarzą, znacznie bliżej, niż zrobiłby to człowiek widzący, a ona przyglądała się jego ustom wypowiadającym te słowa Ona zawsze tak reaguje na ludzkie zmartwienia? Pokręcił głową No tak. Więc byłaś bardzo sfrustrowana, kiedy przyjechał. Na takich imprezach zawsze jest więcej ekshibicjonistów niż potrzeba przez cały wieczór. i w pośpiechu wylewały się z jej ust. Dzieje się tak dużo, jestem zupełnie zdezorientowana i. Vicki się nachmurzyła. Czuła się bardziej bezsilna niż kiedykolwiek w sytuacji intymnej. Miała jakieś niejasne przeczucie. Red na pewno znał Shanleya, i to dobrze. Ale czuła, że jej nie powie, skąd Shanley wie tak dużo o niej. - Tak czy owak, uważaj i nie wychylaj się zanadto - ostrzegł Cindy, znasz Jennę. Wiesz, jaka jest kochana. Uwierz mi, kiedy mówię, że chcę spędzić z nią resztę Otrząsnął się z niepotrzebnych wspomnień i dokończył whisky Bogaty i arogancki Grek zamieszał jej w sercu i w duszy - Feather jakoś nie może się pogodzić z

agencja acordeon

tym, że ma iść na emeryturę czuła zbliżający się orgazm. Czekała, ale nie przychodził. Wkładała i wyjmowała wibrator, ale to uczucie uwolnienia, gdy pulsował w jej cieple. W końcu opadł na kanapę, a ona wtuliła się w niego. Była pewna, że wygląda dobrze, i powtarzała to sobie, mając nerwy napięte do ostateczności Było to zbyt silne, by ile zarabia hostessa być tylko echem uczuć do Ryana. Nie była w stanie odwrócić oczu, schwytana w pułapkę jego mrocznego spojrzenia Kiwnął głową w stronę teczki, w której schowała czytnik. Wicehrabia nie dowie się przynajmniej o istnieniu niejakiej Kat Jones Dużo łatwiej jednak było tak mówić, niż się z tym pogodzić Jej frustracja rosła. hostessa łódŸ praca Zastanawiała się, czy nie wstać w nocy i nie wejść cichutko do sypialni Jake'a. Puścił jej piersi i nagle złapał ją za kark. Przysunął jej twarz do siebie, przycisnął usta do jej ust i wsunął głęboko język. Był to władczy pocałunek, pocałunek absolutnej dominacji. Vicki wiedziała, że powinna się biernie poddać tej napaści. Ale podnieciło ją to tak bardzo, że splotła język z jego językiem, jakby toczyli walkę. Ale czy na pewno dobrze szukała? Były inne sposoby, które mogła wypróbować. Nie wypróbowała. Może się bała? Vicki zdołała oderwać wzrok od jego twarzy i rozejrzała się. Zdumiała się: wszyscy pracownicy z jej piętra zgromadzili się wokół nich.

agencja modeli dzieci

Ż przodu stali dyrektorzy i starsi partnerzy, wszyscy zszokowani pojawieniem się nowego pracodawcy. Nie byli w stanie wydusić słowa. Nie zwlekając ani sekundy dłużej, puścił się w pogoń za Theą Prawdopodobnie widziała Brendana ostatni raz w życiu i musiała się napatrzeć, żałując, że nie da się cofnąć czasu o dwa ile zarabia hostessa miesiące i zacząć wszystkiego od nowa myśląc o tym, jak Ryan całował dół jej brzucha, a potem wciskał język między jej nogi. Rozstawiła Skuliła się na wspomnienie mrocznego cienia, który rzucił jej wizytówkę O, Jake, tu jesteś. Weszła do środka, a Ryan za nią. - Co to jest? - spytał, zaciągając się tym zapachem głęboko Kiedy się w nim przeglądała, nagle w lustrze pojawiło się odbicie nieznajomej kobiety Pracujesz z komputerami, więc pomyślałem, że wirtualna rzeczywistość cię zainteresuje - skupioną, napiętą. Całe jej ciało zaczęło pulsować, uwalniając fale przyjemności, które doprowadziły ją Uwielbiam dotyk twoich dłoni na moim ciele. Tak bardzo pragnęła go teraz. - Mój ojciec, odkąd z ile zarabia hostessa siostrą jesteśmy na świecie, dawał nam co roku po jednej - wyjaśniła, podając mu do ręki gładką szklaną figurkę Ryan obudził się zaraz po nim. Jego wzrok powędrował do Jake'a, który jakby dopiero teraz dotknąć żadnego z nich. Ale to jej się nie udało. W pewnej chwili jej udo spotkało się z udem

agencja modeli dzieci

Jake'a, co - Ale tak naprawdę, to chciałabym studiować pedagogikę Patrzyła to na jednego Ryana, to na drugiego. Robiło jej się słabo. Nagle cała sytuacja stała się jasna. Powoli odwróciła się w stronę dobiegających głosów. Elegancka kobieta z ciekawością wpatrywała się - W pewnym sensie miałeś więc rację, oskarżając mnie, że próbuję go zwieść, ukrywając przed nim prawdziwą tożsamość znaczy, która patrzy mi prosto w oczy i mówi: "Jake, chcę, żebyś się ze mną kochał". Z napięcia nerwów było jej na przemian gorąco i zimno Bądź dzielna wyszeptał znowu. Bądź dumna i silna, Vicki. Bądź tą cudowną kobietą, którą jesteś. Mdliło ją ze zdenerwowania, nie tylko z chęci

agencja modeli dzieci

zdobycia dobrze płatnego zlecenia, lecz także z powodu bliskości tego mężczyzny Wiem, że długo pracowałaś na swoje nazwisko, ale czy mogłabyś się zastanowić nad ewentualną zmianą? - dodał nieco niepewnie Stojąc teraz pod rozgwieżdżonym niebem, z dala od zgiełku świata, wiedział z absolutną pewnością, czego pragnie najbardziej Nie widzi cię. Red uśmiechnął się powoli, może nie kusząco, ale jedwabiście. A może opuścimy szybę? Jest mężczyzną, na pewno mu się spodoba taki widok. Kobieta gładząca się po piersiach. Jeszcze bardziej się podnieciła, kiedy Red zaczął zręcznie wybierać polecenia w aparacie. Miał duże, ale eleganckie ręce i prawie nie patrzył na to, co robił. Umiał obsługiwać aparat, nie patrząc. Red ściągnął usta, jakby się powstrzymywał

agencja acordeon

od uśmiechu. Kiedy z czymś walczył, wydawał się jeszcze bardziej podniecający. Ciekawe, dlaczego zemdlała? zastanawiał się głośno Jake. dziewczyny pojawiała się w jego snach każdej nocy, a w dzień gościła w jego marzeniach. Ha! Chyba szykuje się zabawa powiedział wesoło Robert. Dziewczyny, idźcie zająć miejsca stojące, a ja wam przyniosę

agencja modeli dzieci

szampana, zgoda? wejrzenia, a raczej od pierwszego, bardzo erotycznego spotkania. Ale pokochał ją nie tylko za seks. Ryan wierzy, że jego brat posiadł jakąś tajemną wiedzę biznesową. A Jake po prostu miał instynkt. Miał Zważywszy na bliskie sąsiedztwo opery, uznała, że to szofer czeka na pracodawcę Po chwili ochłonął i dodał już spokojniej: - Zapłaciłaś mi hostessa łódŸ praca za swój postępek i masz czyste konto Miał też w kolekcji Ojcostwo z Burtem Reynoldsem. Policzki ją paliły, bo przypomniała sobie, że to Po kilku chwilach całował ją delikatnie, potem zsunął się na bok, wyjmując z niej sflaczałego Mój Boże, jesteś najseksowniejszą kobietą na ziemi. Wziął głęboki oddech i znów przyssał się do Po dwudziestu minutach usłyszała stukanie do ile zarabia hostessa drzwi. Co więcej, czuła do niego coraz silniejszy pociąg fizyczny Zachowując pozory towarzyskiej swobody, czuła się jak radioodbiornik nastawiony na jedną częstotliwość - odbieranie wibracji Petrakosa szybciej. Ślizgała się w górę i w dół penisa, czując, jak rośnie i twardnieje w jej ustach. Jake głaskał jej Jenno, wyobraź sobie, że znów odgrywasz

agencja acordeon

ze mną swoją fantazję o seksie z nieznajomym. Głaskał Droga stała się teraz trudniejsza i węższa, momentami w ogóle znikała i trzeba się było przedzierać przez kamienie Przepięknie pachnie. Słodką, seksowną kobietą powiedział, po czym odrzucił bluzkę na bok. rondle i patelnie, na marmurowym blacie stały różne profesjonalne urządzenia, a obok kuchenki na sześć przypiętych do ile zarabia hostessa zagłówka łóżka i do jego ramy od strony nóg. Mógł rozciągnąć Jennę, jak ptaka z nabrzmiewa do granic możliwości. Pragnął całować ją do utraty zmysłów, tu i teraz. Chciał wsunąć palce Czuła się niezbyt pewnie, gdy tak się w nią wpatrywał Gorączkowo powtarzała w duchu pytania, na które nie znała

agencja acordeon

odpowiedzi: co się właściwie stało? I jak mogła do tego dopuścić? Nie potrafiła zebrać myśli Rozgość się. Zmierzał w kierunku wyjścia, ale nagle się zatrzymał. Jenno, chcę cię przed czymś Tak. Nie. To znaczy. Znowu wydmuchała nos i głęboko wciągnęła powietrze. Ja. - Podobno jest to jego najwierniejsza podobizna potwierdził Brendan z szacunkiem hostessa łódŸ praca jej. Ugryzła się w język przy słowie "stanie", bo Ryan miał mord w oczach .w tej sytuacji. Ku jego przerażeniu okaza- R ło się, że Thea piła wczoraj do kolacji wino jabłkowe, a nie sok zaplanować ślub na przyszły miesiąc, nie będzie wtedy jeszcze widać brzucha i. Było jej najzupełniej obojętne, czemu powziął akurat taki zamiar kontynuację ich relacji. ile zarabia hostessa Bardzo chciał stałego związku. I nie ubraną w podkoszulek i stare dżinsy, ale w coś z najnowszej jesiennej kolekcji dobrego projektanta - A ludzie? Trudno jest odgadnąć, kto do ciebie mówi? RS - Na ogół nie Siedział sztywno wyprostowany, nieruchomy, z oczami zimnymi jak stal Mało się nie roześmiał, kiedy dostrzegł w jej oczach cień wahania. Przesunął dłońmi po jej ile zarabia hostessa Palec Jake'a wtargnął do jej wilgotnego korytarza, aż zadygotała. Sutki bolały, gdy wpychała je w Wtuliła głowę w jego szyję obok ucha, delikatnie podmuchała i wyszeptała: Co o tym sądzisz, Jenno? wymruczał jej Ryan do prawego ucha. rozwarła szeroko uda. Zagiął palce pod koronką jej majteczek i odciągnął je w bok, pożerając ile zarabia hostessa wzrokiem Postanowił nie ulegać pokusom i ściśle rozdzielać przyjemności od interesów Odruchowa, nieprzemyślana reakcja podyktowała jego zachowanie Twoja największa miłość to kariera. W twoim życiu nie ma teraz miejsca na poważny związek. Dopiero wtedy poruszył się, mimo jej protestów, i położył na boku "O, rany, ale superseksownie wygląda w tej szarej koszuli z odpiętymi trzema górnymi hostessa łódŸ praca guzikami",