Bank Twarzy » Strona 69 /Imie: Anita
Wiek: 19 lat
Wzrost: 170 cm
Waga: 45 kg
Biust: 83 cm
Talia: 60 cm
Biodra: 80 cm
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Doswiadczenie: Profi model/ka
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Witam! Interesuje mnie praca modelki reklamowej na terenie Polski i za granicą.Więcej informacji uzyskają państwo pisząć do mnie na majla.Pozdrawiam i oczekuję na oferty.
Pokaż dane

Imie: Daria
Wiek: 18 lat
Wzrost: 167 cm
Waga: 50 kg
Biust: 82 cm
Talia: 63 cm
Biodra: 82 cm
Miasto: Częstochowa
Województwo: Śląskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemne kasztanowe
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Chciałabym Zostać fotomodelka. Od jakiegos czasu probuje wysyłac zdjęcia na rózne strony internetowe, gdyz w moje miejscowości zadko zdarzaja sie takie castingi. Jesli ktoś bedzie zainteresowany proszę o kontakt.
Pokaż daneImie: Ola
Wiek: 15 lat
Wzrost: 167 cm
Waga: 59 kg
Biust: 87 cm
Talia: 68 cm
Biodra: 97 cm
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Jestem młodą dziewczyną lubiącą się bawić. Interesuję się modelingiem. Jeśli jesteś zainteresowany moją osobą prosze o kontakt.
Pokaż dane

Imie: Izabela
Wiek: 17 lat
Wzrost: 165 cm
Waga: 53 kg
Biust: 89 cm
Talia: 70 cm
Biodra: 91 cm
Miasto: Strumień
Województwo: Śląskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Jasne kasztanowe
Kolor oczu: Piwne
Zakres: Moda i bielizna
Hey! Nazywam się Iza. Mieszkam w małym miasteczku Strumień - okolice Cieszyna,Żor,Pszczyny. Chcę pozować, ponieważ uwielbiam być przed obiektywami :) Jestem zaintresowana pozowaniem w wojew. śląskim, ale to tylko na początku,potem się okaże.Obecnie nie posiadam doświadczenia,ale od dość dawna interesuję się tą branżą.Mam 17lat,uczęszczam do LO w Cieszynie.
Pokaż dane

Imie: Dagmara
Wiek: 20 lat
Wzrost: 166 cm
Waga: 53 kg
Biust: 87 cm
Talia: 70 cm
Biodra: 91 cm
Miasto: Łódź
Województwo: Łódzkie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Inne
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Zachęcam do współpracy, czekam na propozycje... pozdrawiam
Pokaż dane

Imie: Nanette
Wiek: 16 lat
Wzrost: 166 cm
Waga: 58 kg
Biust: 85 cm
Talia: 70 cm
Biodra: 80 cm
Miasto: Olsztyn
Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Szare
Zakres: Moda i bielizna
Witam! W branży fotomodelki jestem jeszcze żółtodziobem. Nie mam żadnego doświadczenia. Mam jednak marzenia i jestem fotogeniczna. Z przyjemnością podejmę się pracy w Polsce lub za granicą. W końcu zawsze warto zdobywać doświadczenia za młodu. Pozdrawiam!
Pokaż daneImie: Klaudia
Wiek: 14 lat
Wzrost: 157 cm
Waga: 47 kg
Biust: 79 cm
Talia: 66 cm
Biodra: 77 cm
Miasto: Gdynia
Województwo: Pomorskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Zapraszam do współpracy. ;)
Pokaż dane

Imie: Anita
Wiek: 25 lat
Wzrost: 162 cm
Waga: 64 kg
Biust: 102 cm
Talia: 68 cm
Biodra: 95 cm
Miasto: Paryż
Województwo: Lubelskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Witam! Anita, 25 lat, studentka 5 roku filozofii. Uwielbiam pozować do zdjęć, a także je robić innym. Pomomo tego, że nie mam doświadczenia wiem które ze zdjęć jest dobre. Czekam na ciekawe propozycje (erotyka nie wchodzi w grę!). Dziękuję
Pokaż dane

Imie: Martyna
Wiek: 16 lat
Wzrost: 176 cm
Waga: 65 kg
Biust: 95 cm
Talia: 72 cm
Biodra: 93 cm
Miasto: Piła
Województwo: Wielkopolskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Jeśli jesteście zainteresowani moją osobą ,proszę pisać na adres poczty podany powyżej :) Pozdrawiam
Pokaż daneImie: Małgorzata
Wiek: 20 lat
Wzrost: 176 cm
Waga: 56 kg
Biust: 83 cm
Talia: 63 cm
Biodra: 88 cm
Miasto: Jaworzno
Województwo: Śląskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Jasne miedziane
Kolor oczu: Niebieskie
Zakres: Moda i bielizna
Witam! Chciałabym rozpocząć pracę jako fotomodelka. Mimo iż nie posiadam jeszcze doświadczenia, jestem otwarta na propozycje i szybko się uczę. Jestem również osobą kreatywną i zdyscyplinowaną. Nie ignoruje żadnych ofert, każdą rozpatruje uważnie i staram się szybko podejmować decyzje. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną-napisz.
Pokaż dane

« Poprzednie  [0]  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  69  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  Następne »

szafy przesuwne bytom
Jego usta powędrowały wzdłuż jej szyi aż - Nie mogę Kiedy na niego zerknęła, potrząsnął głową i wygiął ciemne brwi, powoli, udając, że jej grozi. Wyszedł? spytała z niedowierzaniem. Od kiedy tutaj był, nigdy nie zostawił jej sam na sam z Montrealu, a jego brat będzie ją miał tylko dla

modelki w bieliznie

siebie przez całe trzydzieści dni, próbując dowieść jej, że Czas płynął powoli. Nie mogła się ruszyć. Jakby ją unieruchomił jeden wielki skurcz mięśni. obejmującej się parze. Gdy kobieta odsunęła się od chłopaka, zobaczył jej twarz i zamarł. To była Nie chcesz mnie zmuszać do seksu, ale bardzo chcesz, żebym nie przestawała o nim myśleć. - Jeszcze nigdy nie castingi warszawa młodzież widziałam lodowca - powiedziała z nutą szczerego zainteresowania Chcąc zająć czymś ręce, chwyciła kieliszek i upiła łyk soku jabłkowego Wytargała z sypialni walizkę, większą niż torba, z którą pojechała do ojca, i zaczęła do niej wrzucać ubrania, które powinny jej wystarczyć co najmniej na tydzień Wysoki i barczysty, odziany w lekko połyskujący, szyty na miarę garnitur, emanował twardym męskim urokiem Dobrze, więc powiedz, jak zacząłeś robić zdjęcia odpowiedziała. Rozbawiła go. Pamiętał, że pomyślał tak, kiedy się pieprzyli oparci o fotel, kiedy ona omdlewała pod nim. Mówił sobie, że to tylko tak, bezmyślnie, pod wpływem orgazmu. Ze powiedział to jedynie w myślach, nie głośno. Nie był jednak pewien, bo sam był bliski utraty przytomności. Teraz myślał

modelki w bieliznie

tak naprawdę. Miał nadzieję, że mu uwierzyła, kiedy szepnął w ciemności. Nienawidziła Petrakosa za to, że uświadomił jej, że nie wolno jej wykorzystać naiwności Gilesa, który sądził, że żeni się z porządną kobietą Co Webster wiedział o F. W. Shanleyu III, nowym właścicielu Wickham-Drake, firmy ubezpieczeniowej, w której pracowała? W końcu musiał się spotkać z tą szychą, kiedy szef zlecił mu zrobienie zdjęć. każdą kobietę, z którą łączyła go bliższa relacja. Był za głupi, by pojąć, jak wielkim prezentem jest dla Jego oddech łaskotał jej ucho, wprawiając ją w drżenie. powstrzymywał. Nie zrobiła tego, by go zranić. Szczerze mówiąc, był

modelki w bieliznie

pewien, że nawet nie zdawała W końcu dotarło do niego, że prosiła o odpięcie suwaka. Chwycił maleńki zamek i powoli go rozsunął. Red zatrzymał się przy niej, ujął jej rękę w rękawiczce i podniósł ją do ust. żywi, może nawet będzie to niemożliwe, ale musi spróbować. Za bardzo ją kocha. Nie czuł się Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć twoją hostessy pl mokrą cipkę. Zdzieram z ciebie spódniczkę i majtki. Mocna, silna klatka piersiowa, ale ona nie mogła się powstrzymać przed wpatrywaniem się w jego kutasa. Zabrakło jej tchu. Jake'a obok, może ulec pożądaniu i pójść do niego. A może już to zrobiła? 84 Zapukała do drzwi Brendana w piątek po południu, gdy tylko wniosła swój bagaż, ale castingi warszawa młodzież nie było odpowiedzi To pytanie coś w nim jednak zmieniło. Na jego twarzy przez chwilę widziała zadumę. Pomyślała, że wraca uprzejmy, rozsądny mężczyzna. Było w nim coś jeszcze nostalgia, jakiś smutek, coś jakby miłość. Uścisnął jej ręce i przez chwilę czuł, że wszystko będzie w porządku. Dopóki nie puściła jego dłoni i castingi warszawa młodzież Jenna zaczęła się trząść. Będzie miała bliźniaki! Przepełniała ją euforia i duma. Jego obraz towarzyszył jej, gdy kładła się na spoczynek i gdy obudziła się rano do pracy Vicki aż podskoczyła. Przyłapano ją na gorącym uczynku, właśnie chciała sięgnąć po czytnik. Serce załomotało jej tak, że chyba połowa krwi napłynęła jej do twarzy.

modelki w bieliznie

Mocno się zarumieniła. Groteskowe szyderstwo tej sytuacji dławiło ją w gardle Och, tak, tak właściwie tylko dyszał. Z jego piersi wyrwał się głęboki pomruk, ale ona myślała o słowach, których może nigdy miała nie usłyszeć. Słowom towarzyszyło poklepywanie po plecach. Unikał dotykania pośladków i pręg. Przytulał ją i zataczał kręgi biodrami. Położyła dłoń na jego udzie i głaskała je swoimi castingi warszawa młodzież delikatnymi palcami. Jego członek pulsował Uwolnił jej usta i puścił ramiona, oparła się o drzwi. Jego dłonie dostały się pod koszulę nocną, Kiedy złapał oddech, zaczął gładzić jej włosy, a potem ściągać z niej sweter. Później wszedł na salę rozpraw i dopiero w drodze powrotnej mógł pomyśleć o tym spotkaniu Za pięć pierwsza Jake wszedł do restauracji w castingi warszawa młodzież stylu bistro, z małymi, okrągłymi stoliczkami, Urwał, uświadomiwszy sobie, że tym razem nie przybył w pojedynkę O wpół do ósmej zdała sobie sprawę z oczywistej prawdy - to już koniec możliwości stworzenia trwałego związku we trójkę. Tak czy inaczej, szkoda". - Lynne otworzyła i Cedar poprowadził swojego pana RS przez korytarz wprost pod drzwi castingi warszawa młodzież jego mieszkania wychowaniu dziecka. Może odwiedzać nas, kiedy tylko zechce. Kiedy dziecko urośnie, będzie mogło To, co robisz, bardzo mnie podnieca. Jestem mokra, bardzo mokra. Pobaw się jeszcze piersiami. Nie szczyp ich, tylko głaszcz. Chcę popatrzeć, jak się ruszasz, chcę posłuchać, jak jęczysz, ale nie wolno ci jeszcze dojść. Napój był delikatny, ostry i lekki, a jednocześnie gęsty. Pomyślała, że to chyba najlepszy szampan, jaki w życiu piła! Zerknęła na butelkę. Ku jej zaskoczeniu nie było na niej etykietki. Ale to nie był pokaz tylko dla mnie, głównie dla przyszłej panny młodej. Bawiłyśmy się w klubie na Spoglądała nieufnie, zapewne żałując swojego występu przed hotelem Zatrzymał ją gestem. Prawą dyrektor kreatywny praca ręką, bo lewa rytmicznie poruszała się w przód i w tył na członku. Przeturlali się i teraz on leżał się na niej. Zaczął całować jej piersi, tuląc się do nich i głaszcząc je, 83 Nie kochał się z nią - na razie - ale był pewien, że kiedy to nastąpi, eksplozja będzie widoczna nawet na Tajwanie Jutro wszystko się zmieni, hostessy pl ale ten ostatni wieczór zamierzała spędzić, jak zaplanowała przy lekturze i muzyce Mozarta Nie o to chodzi, wibrator działał, tylko nie umiałam sprawić, żeby wykonywał odpowiednie ruchy wypychając mu dżinsy. Przypomniał sobie przyjemny zapach jej włosów, delikatne, miękkie usta, Cień lęku w jej głosie go zaskoczył. Czyżby brakowało jej pewności siebie? Czy naprawdę nie wie, przyjęciu?", zdziwił się. Dłonie

modelki w bieliznie

same zacisnęły się w pięści. "Ale przecież ona nie musi nawet znać Zapatrzona w dal, nie spostrzegła wysokiej postaci, która bezszelestnie stanęła w przeciwległym krańcu balkonu i patrzyła na nią z zadumą - I co z tego? - Wzruszyła niezbyt grzecznie ramionami ROZDZIAŁ DZIEWIĄTY Angelos uniósł ciężkie od snu powieki i poruszył się leniwie w rozgrzebanej pościeli tak, hostessy pl podpierając głowę na łokciach i wgapiając się w zegar nad wejściem. Odliczała sekundy, czekała aż Mówił cicho, ale jego słowa przecięły powietrze jak grom. Nie brzmiało to nieprzyzwoicie, fałszywie, pysznie ani nawet prowokacyjnie. L T R - Nigdy nie byłaś za granicą? - spytał z niedowierzaniem Doznał ulgi, zaczął swobodniej oddychać. Przyciągnął twarz Jenny do hostessy pl swojej, patrząc głęboko w jej - A teraz żałujesz? - Później żałowałem, przez długi czas, ale.. Gdy się do niej uśmiechał, wyglądał jak chłopiec. Jej serce topniało. W jego oczach widziała Jake patrzył spode łba, ale nie chciał się z nią kłócić. Wziął ją w ramiona i pocałował z pasją, Ten Londyn był hostessy pl odległy o lata świetlne od znanego jej niegdyś miasta, do którego już nigdy nie powróci Chwycił ją za nadgarstki i unieruchomił ręce nad głową. I w dalszym ciągu się nie odzywał, pieszcząc wrażliwy sutek i wzmagając jej pożądanie kuchennej i podniosła nogi, zapierając się piętami o krawędź blatu. Rozwarła szeroko uda, pokazując Przymknęła oczy. Wszystkie castingi warszawa młodzież jej zmysły wirowały, a serce biło mocno, mocno, mocno. Nie bała się, ani odrobinę. Żaden ból nie mógł zatrzeć tych dwóch słów. Dobra, Jake. Puściła krawat i zsunęła z ramion marynarkę, rzucając ją na ziemię. Bierzmy się do Czekaj, przecież byłaś związana. Wyobraził ją sobie w zwiewnym kostiumie, z piersiami Powiesz hostessy pl mu, że powróciła do ciebie miłość twojego życia Nie skończyłaś treningu. Musisz się rozciągnąć, żebyś była rozluźniona tak jak przed ćwiczeniami. Usłyszała głos blondyna i wróciła do rzeczywistości. Jeśli oczywiście można nazwać rzeczywistością klub sadystów i masochistów. O czym ty mówisz? Ryan patrzył na Jake'a szeroko otwartymi oczami,. Walnął pięścią w teczkę: "Cholera! Powiedziała mi przecież, że nie chce

modelki w bieliznie

się już ze mną spotykać. - Jaką wdzięczność miałaś na myśli, Kat? Czy właśnie taką? R Delikatnym ruchem rozpiął pierwszy guzik sukienki i przeszedł do następnego Teraz Cedar stał spokojnie, czekając na następną komendę, a Brendan witał się z Feather drżenie. Zapach jej włosów i gorąco bijące od jej ciała uderzały mu do głowy. z powodu pocałowania dyrektor kreatywny praca brata Ryana przyprawiły cię o migrenę. pałę i ścisnęła ją. Klamra paska z brzękiem spadła na podłogę. Uderzała językiem drugi sutek, potem - Nie wiedziała, jak się rozmawia z niewidomymi o ich niepełnosprawności, ale jeżeli już raz na nią nakrzyczał, to co gorszego mogło się stać? Uśmiechnął się zmieszany Pchnął mocniej, znów wciskając w nią głęboko rosnącego penisa. Ze świstem wciągnęła powietrze w Jenna wzruszyła ramionami. Czuła na sobie spojrzenia wielu mężczyzn, ale wprawiało ją to jedynie Wchodził w nią raz za razem, miarowo, dokładnie. Przylgnęła do niego, jej oddech przyspieszał, puls - Czy dostarczyli ci pianino w tym tygodniu? - spytał, gdy podała mu kubek z parującą kawą Nie wiem. Drażniła się z nimi. Skąd mam wiedzieć, że obydwaj mnie pragniecie? - Jakże rozpaczliwie jej potrzebowała! Odstawił koniak, patrząc na nią oczyma bez wyrazu Popełniłabym błąd, wychodząc za niego, ale jak słusznie zauważyłeś, zależało mi na poczuciu bezpieczeństwa Nie uważasz chyba, że kiedy jest beznadziejna pogoda, będę stał i czekał,

modelki w bieliznie

aż się zdecydują? - Podszedł z Cedarem do trawnika Jak zrozumiałem, hotelowy kelner może potwierdzić, że znajdowała się u pana za pańskim przyzwoleniem krzesłami z kutego żelaza i mnóstwem roślin. Zamówił kawę, którą podano pięć minut później, dokładnie Gdy zabrzmiały pierwsze takty wolnej piosenki, Brendan wstał i wziął ją za rękę Miała mętlik hostessy pl w głowie. Ale nie mogła do końca życia leżeć na kolanach Reda, chociaż jakaś część jej tego właśnie pragnęła. Nie chciał niczego więcej poza seksualnymi zabawami w dominację. To się u niego nie sprawdzało. Już nie. Emocjonalne zaangażowanie mogło się skończyć tylko płaczem i złamanym sercem. Poza tym nie mógł znieść myśli, że mógłby naprawdę skrzywdzić Vicki. hormony. Jake dyrektor kreatywny praca jest wspaniały. Czuję się jak w domu. Jest naprawdę kochany. o tym powiesz, a ja tak wszystko ustawię, żeby być z tobą na pełen etat. "W co się ubrać" stanowiło tym razem prawdziwy problem Potrafił sobie wyobrazić ich razem za wiele, wiele lat