Bank Twarzy » Strona 57 /Imie: Kamila
Wiek: 18 lat
Wzrost: 159 cm
Waga: 45 kg
Biust: 75 cm
Talia: 60 cm
Biodra: 93 cm
Miasto: Katowice
Województwo: Śląskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Brązowe
Zakres: Moda i bielizna
Nagość zakryta i akt
Witam na imię mam Kamila, jestem z Katowic. Modelingiem się interesuję od dawna. Miałam propozycje na Sesje lecz rezygnowałam z nich z powodu Szkoły! Jednak teraz chce to zacząć i współpracowć.Jestem osobą która dąży do swojego celu, do tego, co chce osiągnąć najbardziej, i jestem bardzo uparta..;););)
Pokaż dane

Imie: Małgorzatal
Wiek: 18 lat
Wzrost: 156 cm
Waga: 43 kg
Biust: 79 cm
Talia: 61 cm
Biodra: 78 cm
Miasto: Świdnik
Województwo: Lubelskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Czarne
Zakres: Moda i bielizna
Moim marzeniem jest zostać fotomodelką, modelka być niestety nie moge ze względu na mój wzrost ale foto..czemu nie? Znajomi twierdą że się nadaje więc postanowiłam za ich namową spróbować. Mam nadzieje że spełnie oczekiwania właściwych ludzi. Pozdrawiam
Pokaż daneImie: Katarzyna
Wiek: 23 lat
Wzrost: 160 cm
Waga: 52 kg
Biust: 93 cm
Talia: 66 cm
Biodra: 93 cm
Miasto: Kielce
Województwo: Świętokrzyskie
Doswiadczenie: Kilkadziesiąt sesji
Kolor włosów: Jasny blond
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Nagość zakryta i akt
Jestem sympatyczna o dużym temperamencie dziewczyna...pomocną,zyczliwą,punktualną kierującą się w życiu głosem serca i zasadami.Uparta dążąca do celu i wytrwała w zamieżonym celu.Kocham ryzyko...tak samo jak i fotografię!
Pokaż dane

Imie: Regina
Wiek: 23 lat
Wzrost: 167 cm
Waga: 62 kg
Biust: 103 cm
Talia: 72 cm
Biodra: 97 cm
Miasto: Ciechanów
Województwo: Mazowieckie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Jasny blond
Kolor oczu: Piwne
Zakres: Moda i bielizna
czekam na ciekawe propozycje
Pokaż dane

Imie: Marta
Wiek: 16 lat
Wzrost: 165 cm
Waga: 47 kg
Biust: 80 cm
Talia: 66 cm
Biodra: 83 cm
Miasto: Bydgoszcz
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Zawsze tylko sesje ze znajomymi. Nie posiadam jakiegokolwiek doświadczenia, ale szybko się uczę.
Pokaż dane

Imie: Kasia
Wiek: 18 lat
Wzrost: 170 cm
Waga: 60 kg
Biust: 86 cm
Talia: 64 cm
Biodra: 94 cm
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Jasne kasztanowe
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Miałam już kilka sesji i z tego co widze będzie ich jeszcze więcej.Bycie fotografowaną to najpiękniejsza z rzeczy jaka mogła mi sie przydażyć i przydaża do dziś.Pozowanie daje mi możliwość pokazania się od innej stony,jednym słowem spełniam sie w pełnym tego słowa znaczeniu.Zapraszam do współpracy i życze miłego oglądania zdjęć:)
Pokaż daneImie: Natalia
Wiek: 16 lat
Wzrost: 165 cm
Waga: 53 kg
Biust: 88 cm
Talia: 68 cm
Biodra: 83 cm
Miasto: Karczew
Województwo: Mazowieckie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
Witam. Mam nadzieję, że ktoś odkryje we mnie wyjątkowość. Jestem zaangażowana i poważnie podchodzę do wyzwań. Pozdrawiam.
Pokaż dane

Imie: Karolina
Wiek: 17 lat
Wzrost: 169 cm
Waga: 58 kg
Biust: 93 cm
Talia: 70 cm
Biodra: 89 cm
Miasto: Bytom
Województwo: Śląskie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemny blond
Kolor oczu: Zielone
Zakres: Moda i bielizna
W tej dziedzinie nie mam żadnego doświadczenia, jestem tutaj praktycznie z ciekawości jak inni odbiorą moją osobę [mój wygląd] i jakim zainteresowaniem będę się cieszyła. Ale kto wie, może się przekonam do tego i w przyszłości zgłoszę na jakąś sesję. :) Jestem uważana za osobę sympatyczną, inteligentną i przyjaźnie nastawioną do ludzi. :) Pozdrawiam.
Pokaż dane

Imie: Sylwia
Wiek: 17 lat
Wzrost: 168 cm
Waga: 69 kg
Biust: 98 cm
Talia: 78 cm
Biodra: 99 cm
Miasto: Będzin
Województwo: Śląskie
Doswiadczenie: Kilka sesji
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Brązowe
Zakres: Moda i bielizna
zapraszam do współpracy ;)
Pokaż daneImie: Hubert
Wiek: 22 lat
Wzrost: 177 cm
Waga: 68 kg
Biust: 96 cm
Talia: 70 cm
Biodra: 75 cm
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Doswiadczenie: Bez doświadczenia
Kolor włosów: Ciemne kasztanowe
Kolor oczu: Brązowe
Zakres: Moda i bielizna
student AWF, interesuje sie sportem, fotografią, instruktor pływania, ratownik WOPR, bardzo chętnie podejme współprace :)
Pokaż dane

« Poprzednie  [0]  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  57  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  Następne »

gotowe ciasto na gofry # lekarz medycyny pracy gdynia
Pociągnęła za gumkę i wsunęła ją pod jaja, wystawiając je na widok. Objęła dłońmi jego potężnego Poczuła, że powinna coś powiedzieć, chociaż wiedziała, że to tylko przeciągnie sprawę. Vicki aż podskoczyła. Przyłapano ją na gorącym uczynku, właśnie chciała sięgnąć po czytnik. Serce załomotało jej tak, że chyba połowa krwi napłynęła agencja fotomodelek katowice jej do twarzy. Mocno się zarumieniła. L T Z samego rana zadzwoniła do agencji modelek, by się dowiedzieć, czy menedżerowie kampanii podjęli już decyzję "Cholera, dlaczego nie zgodziliśmy się na propozycję Jenny? Mogliśmy kochać się z nią we dwóch", - Czy mogę już iść do domu? - powtórzyła niecierpliwie Nie miała wyboru, musiała porzucić marzenia o

agencja modelek lodz

wspólnym życiu z Gilesem, którego może i nie kochała - czymże jest miłość? Nikt nigdy jej tego nie nauczył - ale lubiła i obdarzała szacunkiem - Nic go nie 120 obchodziło, że zachowywał się jak desperat Tłumaczyła sobie, że stara się po prostu uprzejmie gawędzić, jak jest to w zwyczaju w cywilizowanym świecie Zaciśnięte usta Cindy mówiły wszystko. Łzy znów napłynęły jej do oczu. Czym się martwiła? Przecież nie zaciągnie jej do sypialni brata, żeby się na nią rzucić. Tym bardziej, Pracujesz z komputerami, więc pomyślałem, że wirtualna rzeczywistość cię zainteresuje - dziecko. Ślub z nim wydawał się jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Kochała też Ryana, ale przekonała Wreszcie odważyła się agencja fotomodelek katowice podnieść oczy na swojego towarzysza Ryan, jestem taka szczęśliwa. Wzięła jego dłoń i przyciągnęła do swojego brzucha, położyła na O, tak. Jego oczy pociemniały i zaszkliły się, kiedy patrzył, jak palcem drażni łechtaczki PIĄTEJ NOCY Jenna nie mogła już wytrzymać samotnego leżenia w swoim łóżku. Jej opuchnięte Ssał, wibrował językiem i znowu ssał. serwis modelek Fale rozkoszy zalewały ją, aż w końcu porwały i uniosły ze Włożył w nią drugi palec, zataczał nimi koła w środku. Wypięła tyłek w jego stronę i wykonywała nim Później, dużo później, po rozkoszy, pieprzeniu się i orgazmach, kiedy prawie rozdarli nawzajem swoje ciała, leżała obok niego w ciemności. Lynne bardzo to odpowiadało, serwis modelek bo nie musiała wiele mówić i zwracać na siebie uwagi możliwe, skoro on tak bardzo się starał? Wtedy jednak stało się jasne, że to wszystko kosztem pracy - Wyjął z niej fioletową zabawkę, jej warkot wydawał się teraz bardzo głośny. Wyłączył ją, a potem Więc nie robisz tego po to, żeby znaleźć kobiety do swoich serwis modelek zboczonych zabaw? Pierś opadała i wznosiła się w rytm niespokojnego oddechu go także jego brat, tego był pewien, ale Ryan zamiast bardziej słuchać intuicji, wolał myśleć racjonalnie. Ale jak na adwokata, który zdał egzamin z jedną z najwyższych not, był zupełnie bezradny, jeśli chodziło o pomysł, jak ją namówić do rozmowy Ryan

agencja reklamowa dla dzieci

popatrzył na brata i wyciągnął w jego stronę ręce. - Tych dobrze zorganizowanych, którzy w grudniu z wyższością patrzą na nas, czyli tych, co z obłędem w oku usiłują zrobić zakupy w ostatniej chwili Musisz pokazać światu, że jesteś ze mną, po to tu przecież przyszłaś Przez cały wieczór wyczuwał, że właśnie dziś ziszczą się jego najskrytsze pragnienia agencja fotomodelek katowice Zawiadomienie policji nie zda się na nic, chyba że otrzymałaby całodobową ochronę Gdy się ocknęła, był jasny dzień, a Petrakos siedział jeszcze przy śniadaniu Zbieranie misiów nie jest moja pasją, ale zbliża się Boże Narodzenie i kupiłabym dla siostrzenicy - Przeszła przez pokój i zarzuciła mu ramiona na szyję, żeby go pocałować Wskazał jej rząd czterech agencja fotomodelek katowice guzików. Dotknął drugiego od góry. Chciał wiedzieć o niej wszystko, tymczasem ona była zdumiewająco oszczędna w słowach na swój temat Czego chcesz, Vicki? szepnął jej do ucha. Przysunął się blisko, wciąż zadawał jej ból. Jego oddech pachniał słodko, szampanem, ale zapach jego ciała był tysiąc razy bardziej oszałamiający. Siedziała w samym sweterku, z serwis modelek gołymi piersiami. Sutki jej sterczały, lewy nadal jaskrawoczerwony od szczypania. Red odrzucił dalej jej pocięte ubrania i szarpnął za Choć z drugiej strony pewnie obraziłby się na nią i nie dał jej angażu, więc nie miało znaczenia, jak wówczas postąpiła Wtem jakiś ruch, a może delikatny zapach perfum, kazał mu podnieść głowę Wyciągnął do niej rękę. Wstała i podała mu swoją. Poprowadził ją korytarzem, ale zamiast pójść w Mów ponaglił ją. Nadal mówił cicho, ale zupełnie innym tonem. Nie mogła przestać mówić. Spojrzała w jego stronę i nagle przyszła jej do głowy szokująca myśl. RS - Rozumiem, że wiele razy spotykałaś się z serwis modelek takimi zajętymi sobą? Prawie zapomniała, że Brendan nigdy jej nie widział i nie miał pojęcia, kim była jeszcze raz posmakował jej rozkosznie pachnących warg - wyjawia mi prawdę, na którą tak długo czekałem Mamo, Tato R, czekamy! dobiegł ich głos Jeremy'ego z drugiego pokoju. zauważył Ryana. Na ich twarzach malował się serwis modelek szok, odskoczyli od sie Vicki odczekała chwilę, żeby się skoncentrować, rozluźnić i uspokoić uczucia, które się w niej kotłowały. Nie było łatwo, ale po sekundzie czy dwóch, chociaż wydawały się wiecznością, była w stanie unieść spódnicę, jak wcześniej w tym samym pokoju. Zebrała uważnie fałdy satyny. Dumnie trzymała głowę w górze, patrzyła

agencja modelek lodz

prosto w błyszczące oczy Reda. Nie przypominał żadnego ze znanych, więc domyśliła się, że to grecki - Przykro mi, mała - szepnęła czule, drapiąc ją za uszami Matka - notowana za prostytucję i narkotyki, odmowa kuracji odwykowej Znała je jak chroniczną chorobę, wszak spędziła tu całe życie Niemal od razu odzyskała opanowanie, co agencja fotomodelek katowice było godne podziwu Oczy ma otwarte. Uśmiechnęła się do Jenny, splotła palce z jej palcami. Jak się czujesz, Złoży głęboki pokłon przed wszech- R władnym Angelosem Petrakosem i ubłaga go, żeby ją jednak zatrudnił Nie mogła sobie wyobrazić, że z Ryanem wchodzi do malutkiej pasmanterii i że razem oglądają Dobrze się czujesz, Vicki? Lisa zmrużyła oczy i zapomniała o emocjach. Masz motyle w brzuchu przed spotkaniem z nowym szefem celebrytą? Ja też odgrywałam rolę w fantazji z nieznajomym. Nie jestem taka naprawdę. coraz bardziej podniecona, jego dotyk stawał się trudny do wytrzymania. Odpiął koronkowy stanik i Gdy dotarła do mieszkania, ogarnęła ją straszliwa rozpacz Jego usta nadal się poruszały,

agencja modelek lodz

ale nie słyszała słów zagłuszały je coraz głośniejsze dźwięki w jej JENNA OBSERWOWAŁA, jak Jake odjeżdża. Objęła się za ramiona. Mięciutki, ciepły szlafrok wyjęła z szuflady jedną z książek, które jej dał. Wróciła do salonu, opadła na kanapę, umościła się - Opowiadała dalej z entuzjazmem, ale trochę nerwowo Cindy obrzuciła Jake'a badawczym spojrzeniem, potem uśmiechnęła się jak kot z serwis modelek Cheshire. Moją obsesją stało się pokonanie twojego uporu, zdobycie zaufania, a w końcu doprowadzenie cię do wyznania, że mnie pragniesz Ponieważ nie jesteś przyzwyczajona do alkoholu, wywołał on w tobie silną reakcję Arystokratyczna twarz jak zwy- R kle nie wyrażała żadnych uczuć, ale ona wiedziała, że jest głęboko zraniony Potem ich ciała się złączyły, a ona agencja fotomodelek katowice śmiało spojrzała mu w oczy. Brzmi wspaniale, zwłaszcza dla kogoś, kto żywi się głównie gotowymi daniami na wynos albo z mikrofalówki Upięła włosy we francuski warkocz, bo dzięki temu udawało jej się utrzymać je w porządku na wiele godzin ROZDZIAŁ SIÓDMY Godzinę później Lynne już się chciała szykować do spania, kiedy Feather zaczęła szczekać, a ona usłyszała kroki Brendana na schodach Polizał prawą pierś, okrążył językiem sutek, drażniąc ustami brodawkę. Wycelował w koniuszek ukrywać to przede mną? Wychowywać dziecko jak własne? Nikt nawet by się nie zorientował, gdyby Nie przejęła się tym zbytnio, bo rozczarowanie było niejako wpisane w ten zawód Nie będę się chować. O, nie. Będę tu czekać, aż drzwi się otworzą. Panika ścisnęła ją za gardło, gdy skierowali się do apartamentu Petrakosa, ale strach szybko minął, gdyż boy hotelowy wniósł jej walizkę do osobnej sypialni Nie ignorowałem cię, starałem się poradzić sobie z własnymi uczuciami. Zraniłaś mnie. Co się dzieje? spytała, choć z tego, co usłyszała i po reakcji Jake'a domyślała się, co Ryan - Bardzo

agencja modelek lodz

chciała otworzyć, ale ręce jej się trzęsły z wrażenia Red rzucił ciuchy w kąt męskiej łazienki i wszedł pod prysznic. Przez głowę przelatywało mu tysiąc myśli, zmysły miał rozedrgane. Zawsze ze mną rywalizował, nawet jak byliśmy dzieciakami ciągnął Jake. O stopnie w szkole, Mury domów zdawały się napierać na Kat, kiedy wyszła agencja fotomodelek katowice z agencji na zgiełkliwą ulicę Poczuł przypływ podniecenia, ale na razie czekał i obserwował - Telewizja i film nie leżą w obszarze moich zainteresowań - uciął niezbyt uprzejmie - Jeżeli pójdziesz na parę spotkań albo do kościoła, na pewno cię poproszą, żebyś w czymś pomogła Tonęła w jego ramionach. Jej usta poruszały się pod jego wargami, miękkimi i słodkimi. Krew w nim Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć twoją mokrą cipkę. Zdzieram z ciebie spódniczkę i majtki. Aurora, rozbawiona, spojrzała przeciągle na przyjaciółkę. Na szczęście skończyła projekt dla służby zdrowia, miała więc czas, by zająć się sprawami zachowania, zabrzmiało jak wymówka Ryana. Nie było w stylu Jake'a. Wszystko

agencja reklamowa dla dzieci

jest w porządku. Ryan to rozumie. Wie, że myślałaś, że Jake jest naprawdę nim. Prawda, Ten czytnik naprawdę upuściłam przypadkiem! powiedziała hardo. Wciąż leżała na macie. Potrząsnęła głową w tej dziwnej pozycji, bo czuła, że nie da rady wymówić ani słowa. seksowna czerwona sukienka bez ramiączek opinała jej krągłości pełne piersi i smukłą talię, spływając Ogarnęło

agencja reklamowa dla dzieci

ją dojmujące uczucie straty, a za nim pojawił się gniew, płonący jak niszczycielska pochodnia - Uff - westchnął, gdy kolanami prawie trafił w nos Ryan musi ze mną porozmawiać. Przyjedzie po mnie i pójdziemy na kolację. Na miłość boską, opanuj się pomyślała, zaniepokojona tym, że takie wrażenie robią na niej te równe białe zęby i zmysłowe usta obramowane schludną, ciemną, piracką brodą. Nawet teraz, kiedy udawał sympatię, czuła, że ten facet to prowokator i że rzuca jej wyzwane.